Із 24 державних вишів Харкова 23 зазнали пошкоджень внаслідок війни. Деякі втратили цілі корпуси. Харківський національний університет міського господарства (ХНУМГ) був заснований у 1922 році. За 100 років роботи він пережив чимало криз, але російсько-українська війна стала безпрецедентним викликом для вишу та та його спільноти.
Починаючи з 2022…
У Харківській області впродовж квітня дещо знизилися ціни на житло в новобудовах. На вторинному ринку ціни залишилися на колишньому рівні. Про це повідомляється у дослідженні українського маркетплейса нерухомості DIM.RIA.
Первинний ринок
У Харківській області ціна одного квадратного метра в новобудові у квітні становила 776 доларів США. Це на…
У вихідний день на набережній річки Лопань у Харкові зібралися десятки людей. Хтось із граблями, хтось із мішками для сміття, хтось із саджанцями дерев. Люди прийшли на толоку: розкидане скло, порожні пляшки, використані шприци та голки захаращують це затишне місце.
Проєкт «Запаркання» народився зі студентського дослідження міських &…
Харьковчане снова смогут подавать в горсовет фотожалобы
Городская власть Харькова в этом году снова будет принимать от харьковчан фотожалобы. Об этом сегодня, 10 сентября, в ходе онлайн-конференции сообщил городской голова Геннадий Кернес. Он отметил, что фотожалобы – это один из механизмов получения наиболее полной информации от горожан о тех проблемах, которые их волнуют. "Мы опять соберем от харьковчан информацию о проблемах, которые будем решать. Обычно эти вопросы касаются сферы ЖКХ. Хорошо, что люди убедились в эффективности этого метода работы", - отметил городской голова.
По данным сайта горсовета, фотожалобы начнут принимать в октябре.
Справка "SQ". Харьковский горсовет принимал фотожалобы от харьковчан с 14 ноября до 15 декабря 2012 года. Фотожалобы по 4839 вопросам подали 2736 человек. Харьковчане фотографировали и присылали в горсовет проблемные места в городе (мусорные свалки, объекты сферы ЖКХ и т.д.).