15-річна харків'янка Еліна Світоліна стала переможницею юнацького турніру "Gerry Weber Junior Open", що завершився в Хале (Німеччина). Як повідомив офіційний сайт турніру, у фіналі обіграла іншу харків'янку - 15-річну Ольгу Янчук.

Перемога на цьому турнірі дозволила Е. Світоліной очолити світовий рейтинг серед дівчат у віковій категорії 18 років і молодше.

Довідка "SQ". "Gerry Weber Open" - професійний тенісний турнір, що проводиться в Халле (Німеччина). Один з п'яти турнірів Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР), що проводяться на трав'яних кортах напередодні Вімблдонського турніру. Турнір у Халле проводиться і серед юніорів і називається "Gerry Weber Junior Open". Місце проведення турніру - "Gerry Weber Stadion". Вперше відбувся у 1993 р. і відтоді належить до базової категорії турнірів АТР (з 2009 р. - АТР 250, з призовим фондом понад 660 тис. євро при турнірній сітці, розрахованої на 32 учасника в одиночному розряді і 16 пар).

На початку червня Е. Світоліна стала переможницею Відкритого чемпіонату Франції "Roland Garros" серед юніорів.