Фінал Кубка України з легкої атлетики 2010 р. відбувається 14-15 липня у Вінниці, на стадіоні міської ДЮСШ № 1. Про це "SQ" повідомив старший тренер збірної України з легкої атлетики у Харківській області Андрій Новіков. 14 липня харків'янка Дар'я Піжанкова стала найшвидшою на дистанції 100 м з результатом 11,61 сек., другу сходинку п'єдесталу серед жінок-спринтерів зайняла також представниця Харкова - Ольга Андрєєва (11,71 сек.).

14 липня ще шість харківських легкоатлетів удостоїлися срібних нагород змагань: Анатолій Довгаль (на дистанції 100 м з результатом 10,54 сек.), Яна Корнута (400 м з бар'єрами - 57,94 сек.), Вікторія Погорєльська (1500 м - 4 хв . 22,80 сек.), Тетяна Козубова (5000 м - 17 хв. 09,86 сек), Вікторія Молчанова (стрибки у довжину - 6 м 31 см) і Олександр Чехлатий (метання списа - 65 м 75 см). Харків'янин Андрій Радіоненко показав третій результат (48,36 сек.) у бігу на 400 м.

Довідка "SQ". Фінальні змагання Кубку України з легкої атлетики 2010 р. у метальних дисциплінах і в стрибках з жердиною відбуваються 14-15 липня в Києві, на спортивних базах "Верхнє поле" і "Атлет".