Предстанвик харківського "Superior Golf Club" Руслан Гаркавенко став володарем Кубка України з гольфу серед чоловіків. Турнір пройшов у Харкові 9-10 липня. У перший день турніру Р.Гаркавенко пройшов поле за 70 ударів, у другий день - за 73 (загальний результат - 143 удари).
Набравши однакову кількість очок як у перший (по 75 ударів), так і в другій (по 76 ударів) день, Денис Кур'ян (Москва, Росія) і Дмитро Вахненко (Донецьк) взяли участь у переграванні за друге місце. У ній переміг Д.Кур'ян і зайняв друге місце в турнірі, Д.Вахненко став третім.
Як зазначив переможець турніру Р.Гаркавенко, цього разу йому вдалося показати стабільну гру без особливих зривів. "Нарешті з мене впав такий великий вантаж, оскільки протягом останніх кількох турнірів у мене не виходило показати стабільну гру. Цього разу я себе добре відчував і психологічно, і технічно. У перший день показав блискучу гру. У другий день вдалося утримати перевагу, хоча був момент, коли після 9-ти лунок відрив між мною і найближчим суперником скоротився з п'яти ударів до трьох, тому було дуже важко психологічно. Але я вдало зіграв наступну лунку, зробив "Берда", через це зміг відновити перевагу і контролювати ситуацію", - підкреслив Р.Гаркавенко.
За його словами, рівень гравців на Кубку Україні був досить високий. "Як мінімум, перші чотири людини в турнірній таблиці - це гравці дуже високого рівня. Останні роки три-чотири ми постійно між собою б'ємося", - додав Р.Гаркавенко.
У другий ігровий день юніорський рекорд поля показав 17-річний харків'янин Олександр Бабич, який зіграв на 9 ударів вище пара поля (175 ударів за два дні).
Приз за найбільш дальній удар на 10-й лунці отримав Ігор Затравкін (Росія), "сlosest-to-pin" на 8-й - Д.Вахненко. Спеціальний приз за найбільш ближній удар до Гріна на 7-й лунці отримав Володимир Живага (Луганськ).
Усього за Кубок України боролося 37 гольфістів, двоє з яких не продовжили гру в другий день змагань.







