Невстановлений автомобіль, який зник з місця події, 30 березня о 23.45 збив двох пішоходів на перехресті вул.Гвардійців Широнінців і пр.50-років ВЛКСМ у Харкові. Про це 31 березня повідомили "SQ" у відділі ДАІ Харкова. У результаті ДТП постраждали чоловік 1979 р.н. і жінка 1981 р.н. Чоловік отримав відкриту черепно-мозкову травму і в комі був доставлений в реанімаційне відділення міської лікарні швидкої допомоги. У цю ж лікарню з закритою черепно-мозковою травмою та забоями доправили і жінку. ДАІ просить свідків пригоди звертатися за телефонами 707-01-02, 707-01-06 та 102.

24 червня у Гданську Харківська міська рада підписала з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду на суму 47 мільйонів євро, з яких 17 мільйонів — безповоротний грант Євросоюзу. Кошти будуть спрямовані на підготовку до опалювального сезону, модернізацію теплопостачання та підтримку комунальних служб. Це гарна нагода розібратися: що…






