Протягом березня Служба безпеки України (СБУ) у співпраці з Силами оборони проведе антитерористичні заходи в Лозівському районі. Про це повідомив мер Первомайського Микола Бакшеєв.

У ці дні силовики можуть обмежити прохід або проїзд деякими вулицями, оглядати автомобілі, а також перевіряти документи.

До укрупненого Лозівського району, крім однойменного, входять також колишні Первомайський і Близнюківський райони.

СБУ та Сили оборони можуть використовувати військову техніку, озброєння та радіотехнічні засоби. Основна мета заходів - забезпечення безпеки громадян, захист критично важливих об'єктів, виявлення та затримання диверсійних груп, колаборантів, російських корегувальників.

СБУ просить жителів Лозівського району проявити розуміння до можливих незручностей, дотримуватися вимог правоохоронців, мати при собі документи. Також важливо дотримуватися комендантської години, не ігнорувати сигнали тривоги та не поширювати інформацію про дислокацію військових і техніки.

Контрдиверсійні заходи - це дії, спрямовані на запобігання та припинення диверсійної та терористичної діяльності. Включають у себе низку операцій: перевірку документів, огляд транспорту, контроль за переміщенням людей і транспорту, а також заходи з виявлення та запобігання можливим загрозам безпеці.