Попри аномальне потепління синоптики попереджають мешканців Харкова та області про сильний вітер та ожеледицю на дорогах. Пориви вітру сягатимуть 20 метрів на секунду, оголошено "жовтий" рівень небезпеки.

Його оголошують, коли можливі несприятливі погодні явища: опади, грози, пориви вітру, високі або низькі температури, ожеледь тощо.

Вітер зі швидкістю 20 метрів на секунду може зривати дахи та валити дерева. Під час такої непогоди необхідно бути уважним, та звертати увагу на те, що знаходиться поряд з вами.

  • варто триматися якомога далі від біл-бордів, рекламних щитів, ліній електропередачі, а також дерев, особливо старих та гіллястих;
  • не затримуватися довго під дахами будинків та відкритими балконами;
  • з незасклених балконів краще прибрати предмети, які можуть при сильному вітрі випасти назовні;
  • не паркувати машини під деревами.

У середу, 7 лютого, температура повітря у місті вночі очікується від 1 до 3° морозу, вдень від 5 до 7° тепла.  Погода буде хмарна, можливі невеликі опади. 

В області вночі буде від 0 до 5° морозу, вдень від 4 до 9° тепла.  Погода буде хмарна, можливі невеликі опади. 

8 лютого, четвер: 
Температура вночі  підніметься від 0 до 5° тепла, вдень від 2 до 7° тепла. Вночі очікується сильний вітер, можливі опади. Н 

9 лютого, пятниця: 
Стовбчик термометру вночі опуститься від 2° до 7° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла. Вітер південний, помірний.

10 лютого, субота: 
Температура вночі буде від 0 до 5° морозу, вдень 0 - 5° тепла. Хмарно з проясненнями, можливі невеликі опади. 

11 лютого, неділя:
Значно потеплішає. Вночі буде до 5° тепла, а вдень температура повітря підніметься до 12° тепла. Можливий невеликий дощ.