Врятована харківська левиця Василина знайшла собі партнера в Нідерландах. Її обранцем став лев із Чорногорії на ім'я Нікола, пише "Українська правда".

До війни левиця жила в домашніх умовах у Харківській області, але вона збіжала. Близько року тому її знайшла поліція, і господар добровільно передав тварину у Київський притулок UAnimals. 

Однак після російської ракетної атаки на Київщину зоозахисники вирішили знайти левиці нову домівку. Так тварина потрапила у нідерландський притулок для великих котів FELIDA.

Фахівці притулку розповіли, що пара мешкала в сусідніх вольєрах, і спочатку їм треба було налагодити зоровий контакт. У притулку створили відокремлене середовище для соціалізації. Щоб ще більше стимулювати контакт тварин, використовувалися тренування та спеціальні феромони. Уже згодом левів поселили разом.

"Через пару днів вони почали приживатися, і, схоже, тепер любов літає в повітрі", – розповіли у FELIDA.

За результатами медичного огляду обидва леви здорові. Щоб запобігти появі потомства, ветеринари провели малоінвазивну процедуру стерилізації молодого лева Ніколи. Операція пройшла успішно, тварина відновлюється.