Олег Яцина претендує на посаду директора Харківського академічного драматичного театру. Проєкт рішення розміщено на сайті облради.

Олегу Яцині - 58 років. За фахом він викладач історії та суспільно-політичних дисциплін, кандидат історичних наук. Закінчив Харківський державний університет (зараз - національний) 1992 року.

Із 2010 до 2014 року Олег Яцина був депутатом міськради від партії "Батьківщина". 

Улітку 2014 року став начальником управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації. У лютому 2020 року звільнився.

Театр є комунальною установою. Керівника призначає облрада. У пояснювальній записці до проєкту рішення зазначено, що під час воєнного стану призначення на посаду проводиться без конкурсу. Наразі обов'язки директора театру виконує Олена Ткаченко.

Харківський академічний драматичний театр розташований на вулицях Чернишевського та Гоголя. Він був створений у 1933 році. З 1949 по 2022 роки носив ім'я Олександра Пушкіна. У рамках дерусифікації ім'я поета з назви прибрали

Театр ставив вистави російських та іноземних драматургів російською мовою. З 2022 року вистави демонструються тільки українською мовою.