Молодший сержант 5-ї Слобожанської бригади Нацгвардії приставлений до високої державної нагороди за мужність. Як розповіли у Східному оперативно-територіальному об'єднанні НГУ, сержант на псевдо "Ляля" знищив російську БМП, а також дрон, який ніс отруту.

За словами бійця, до війни від працював маляром. Після того, як отримав повістку, пішов служити.

"Ляля" воював під Балаклеєю, на Ізюмському, Куп'янському напрямках, а потім потрапив "на нуль" під Кремінну.

"У Серебрянському лісі були постійні контактні бої, вдень обстріли артилерією і танками. Після майже кожного обстрілу був штурм, росіяни йшли вмирати до наших позицій хвиля за хвилею", - розповів боєць.

А 8 березня цього року наших бійців атакував взвод росіян за підтримки танка і БМП. Ворог поставив димову завісу, але "Ляля" на пункті спостереження дуже вчасно по радіостанції передав артилерії координати росіян. Наші мінометники та артилерія пошкодили танк, а "Ляля" з гранатомета зніс гармату на БМП.

А ще пізніше боєць із кулемета збив ударний російські дрон, що ніс отруйну речовину, - і таким чином врятував побратимів.

За словами бійця, він усвідомив себе воїном уже на війні, бо ніколи раніше не уявляв своїх справжніх можливостей.

"Я роблю свою справу якісно. Зараз вона така, що допомагає захищати кожен сантиметр нашої землі. Нам чужого не треба, але свого ми ворогу не подаруємо!", - сказав боєць.

Днями ще один воїн 5-ї Слобожанської бригади Нацгвардії в тому ж Серебнянському лісі знищив російський танк.