Анатолій з позивним "Фарт" сьогодні боронить Україну в лавах прикордонних військ. Проте ще рік тому його життя було зовсім іншим – 30 років чоловік присвятив творчості, опанувавши гру на клавішних інструментах та сопілці й ставши вчителем музики. Його історію розповіли у Держприкордонслужбі.

Із початком повномасштабного російського вторгнення Анатолій одразу пішов до військкомату, а в лютому 2024-го був мобілізований до 1-го прикордонного загону. Як розповідає боєць, частково здійснилася його дитяча мрія – стати військовим.

Нині чоловік воює на Вовчанському напрямку. Він брав участь у боях із ворожими ДРГ. І, як виявилося, позивний "Фарт" йому дуже пасує – Анатолію вдалося зупинити спробу прориву противника та закріпитися на вигідних позиціях.

Попри те, що його позиція розташована всього за 200-300 метрів від ворога і перестрілки трапляються часто, боєць не втрачає життєвого оптимізму. Аби заглушити звуки ворожих автоматів, він співає просто на бойовій позиції, не забуваючи про своє музичне покликання.