Звільнено голову Вовчанського районного суду Харківської області, яку обвинувачують у державній зраді. Про це повідомили у прокуратурі.

Суддя-колаборантка добровільно пішла на співпрацю з росіянами під час окупації Вовчанська. Завдяки її сприянню було утворено незаконний судовий орган — "Волчанский районный суд Харьковской области". Колаборантка обійняла у ньому посаду "председателя". 

Вона провела збори працівників суду, де агітувала працювати на окупантів. Зрадниця також додала, що вона буде проходити курси підвищення кваліфікації суддів безпосередньо на території РФ, а після повернення — особисто прийматиме іспит від кожного працівника на знання російського законодавства. Суддя повідомила, що для роботи у суді під її головуванням необхідний паспорт громадянина РФ, та закликала підлеглих якнайшвидше його отримати. У приміщенні суду зрадниця навіть організувала пункт приймання документів для отримання російських паспортів.

Після деокупації Вовчанська жінка втекла на територію РФ. Їй інкриміновано державну зраду. Рішенням Другої Дисциплінарної палати ВРП від 24 січня 2024 року суддю притягнуто до дисциплінарної відповідальності за вчинення істотного дисциплінарного проступку та застосовано до неї дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення з посади судді.