Кабмін виділив 210 мільйонів гривень Харківській області для будівництва лінії оборони. Про це йдеться в розпорядженні від 18 червня 2025 р. № 581-р.

"Виділити 237 726,09 тис. гривень на здійснення заходів, пов'язаних зі зміцненням обороноздатності держави, для завершення будівництва військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, фортифікаційного обладнання оборонних рубежів, влаштування системи невибухових загороджень, а саме: Харківській обласній державній адміністрації (для Харківської обласної військової адміністрації) - 210 426,171 тис. гривень; Чернігівській обласній державній адміністрації (для Чернігівської обласної військової адміністрації) - 27 299,919 тис. гривень - йдеться в постанові Кабміну

У розпорядженні зазначено, що ХОВА має в тижневий строк погодити перелік видатків і відзвітувати про витрачання коштів до 26 грудня 2025 р.