Житель Харківської області допомагав росіянам грабувати підприємства під час окупації. Про це
Встановлено, що на початку березня 2022 року, коли Вовчанськ перебував під контролем РФ, місцевий мешканець добровільно почав співпрацювати з РФ.
Чоловік координував розграбування низки об’єктів, серед яких - приміщення підрозділу Національної гвардії України, склади Вовчанського м’ясокомбінату та цукрового заводу в селищі Білий Колодязь Чугуївського району.
Майно та продукти чоловік передавав військовим РФ. Частину викраденого він продавав місцевим мешканцям.
Після звільнення території ЗСУ на м’ясокомбінаті було зафіксовано масштабну нестачу товарно-матеріальних цінностей. Сума завданих збитків перевищила 6 млн гривень.
Київський районний суд Харкова визнав 41-річного чоловіка винним. Йому призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі
У судовому засіданні обвинувачений своєї вини не визнав. Він і його захисник подали апеляційні скарги, в яких просили скасувати вирок та ухвалити новий — виправдувальний, посилаючись на недоведеність вини.
Однак колегія суддів зазначила, що суд першої інстанції належним чином дослідив усі докази у справі. Ухвалою Харківського апеляційного суду апеляційні скарги залишено без задоволення, вирок - без змін.
Фото – прокуратура України