Як повідомили в Патрульній поліції, 11 липня, ввечері, на бульварі Юр'єва патрульні зупинили автомобіль Toyota для перевірки. Під час спілкування інспектори виявили у водія ознаки алкогольного сп'яніння. На пропозицію пройти відповідний огляд на стан сп'яніння громадянин погодився. Після чого сів до автомобіля та спробував втекти на ньому з місця події.
Поліцейські розпочали переслідування автомобіля. Під час погоні водій не впорався з керуванням та здійснив наїзд на бордюрний камінь, внаслідок чого автомобіль зупинився.
Згодом чоловіка все ж перевірили на сп'яніння. Результат склав 1,66 проміле.
Патрульні відсторонили чоловіка від керування та склали на нього адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) та ст. 122-2 (Невиконання вимоги про зупинку) КУпАП.
Фото - Патрульна поліція.