Харьковчане стали призерами первого этапа чемпионата Украины по гольфу, который прошел в "Superior Golf Club" Перший етап чемпіонату України з гольфу 2011 р. пройшов 28-29 травня в харківському "Superior Golf Club". Як повідомив "SQ" комерційний директор клубу Андрій Юрко, він зібрав рекордну кількість учасників - 71 гольфіста.

За підсумками дводенного турніру перше місце серед чоловіків посів неодноразовий призер чемпіонатів України, а також міжнародних змагань киянин Ігор Мовчан (153 удари). Друге місце у Дмитра Вахненка з Донецька (також здійснив 153 удари, однак результат другого ігрового дня, який є визначальним, кращим виявився в І.Мовчана). Третім став представник Харкова Руслан Гаркавенко (157 ударів).

Серед жінок переможницею першого етапу стала представниця Харкова Юлія Малімон (164 удари). Друге місце посіла харків'янка Валерія Сапронова (175), яка вперше брала участь у першості країни. Третє місце у киянки Вероніки Бойко (182).

Традиційний приз за "longest drive" (найбільш дальній удар) завоював Д.Вахненко. Приз за "closest to the pin" (найбільш ближній удар до лунки) дістався Артему Кривоносу (Київ).

Другий етап чемпіонату України пройде у вересні в Луганську, третій - у жовтні в Києві. Абсолютні чемпіони Україні визначаться за сумою очок, набраних на трьох етапах змагань.

Харьковчане стали призерами первого этапа чемпионата Украины по гольфу, который прошел в "Superior Golf Club" Харьковчане стали призерами первого этапа чемпионата Украины по гольфу, который прошел в "Superior Golf Club"

Довідка "SQ". У липні на полі харківського "Superior Golf Club" пройде Кубок України з гольфу серед чоловіків.

"Superior Golf Club" - харківський гольф-клуб, має поле загальною площею 27 га. Гольф-клуб включає в себе гольф-поле на 9 лунок з штучними озерами і бункерами, драйвінг-рейндж, зону короткої гри, клаб-хаус, майданчик для міні-гольфу, ресторан "Albatross" з літнім майданчиком. Наразі ведеться будівництво 2-ї черги "Superior Golf Club", яка передбачає розширення гольф-поля до 18 лунок, і буде включати в себе "Superior Golf Hotel", тенісну академію і корти, здатні приймати міжнародні матчі. Головний інвестор і президент "Superior Golf Club" - Юрій Сапронов.