Харківські боксери Ілля Половинка і Леонід Сенані вийшли у фінал чемпіонату Європи з боксу серед юніорів, який проходить у Львові 21-27 червня. Про це "SQ" повідомив віце-президент Харківського обласного відділення Федерації боксу України Леонід Задорожний. 26 червня І. Половинка, який виступає у ваговій категорії до 57 кг, у півфінальному поєдинку переміг за очками Даміана Череджі Джеймса (Румунія) з рахунком 5:2. Л. Синані (вагова категорія - до 70 кг) у своєму півфінальному бою також за очками (4:0) виграв у Берикi Мхекзадзе (Грузія).

Завоювавши право виступати у фіналі, І. Половинка та Л. Сенані забезпечили собі, як мінімум, срібні медалі чемпіонату. Фінальні бої відбудуться 27 червня, початок - о 15.00