Харківські боксери вийшли до півфіналу Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів, який відбувається з 21 до 28 червня у Львові. Як повідомили "SQ" у федерації боксу України, харків'янин Ілля Половинка, який виступає у ваговій категорії до 57 кг, у чвертьфінальному бою виграв у Дмитра Карветськи (Болгарія) з рахунком 5:0.

Леонід Сенані, який виступає у ваговій категорії до 70 кг, в чвертьфіналі зустрічався з Йорданом Кулінськи (Польща), у якого виграв також з рахунком 5:0.

І. Половинка та Л. Сенані вийшли до півфіналу чемпіонату, забезпечивши собі бронзові медалі.

Ще один харків'янин Берюкіші Мамедов, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, у чвертьфінальному поєдинку програв Філіппу Фройнду (Німеччина) з рахунком 0:2.

Довідка "SQ". На Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів беруть участь 30 збірних. Учасниками чемпіонату є 240 спортсменів. Збірну України представляють Олександр Меленюк (у ваговій категорії 46 кг), Владислав Ветошкін (48 кг), Анатолій Чагін (50 кг), Олег Довгун (52 кг), Іван Романов (54 кг), Ілля Половинка (57 кг), Сергій Алімов (60 кг), Артур Соловйов (63 кг), Ігор Іванченко (66 кг), Леонід Сенані (70 кг), Беюкіші Мамедов (75 кг), Тельмур Садіболдіев (80 кг), Богдан Блашко (+80 кг).

Двобої проходять у 13 вагових категоріях: 46 кг, 48 кг, 50 кг, 52 кг; 54 кг; 57 кг, 60 кг; 63 кг; 66 кг, 70 кг; 75 кг; 80 кг; +80 кг. Фінальні бої відбудуться 27 червня.