Харківський дзюдоїст В'ячеслав Денисов, який виступає у ваговій категорії до 100 кг, завоював золоту медаль на етапі Кубка світу, який 14 червня завершився в Таллінні (Естонія). Про це "SQ" повідомили в Головному управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

Усього у складі збірної України на цьому етапі Кубка світу виступало чотирнадцять спортсменів з восьми регіонів України. З них ще двоє стали призерами змагань. У ваговій категорії до 100 кг третім став Артем Блошенко (Донецьк), а у ваговій категорії до 66 кг - багаторазовий переможець і призер Кубка світу Сергій Дребот (Львів).

З трьома нагородами українська збірна завоювала четверте місце в загальнокомандному заліку. Переможцем стала збірна Італії, що завоювала дві золоті і дві бронзові медалі.