Харківський дзюдоїст В'ячеслав Денисов став срібним призером етапу Кубка світу з дзюдо, який завершився в Апіа (Самоа). Про це "SQ" повідомив прес-аташе харківського ФСТ "Динамо" Олександр Григоров.

На шляху до фіналу харківський "динамівець", який виступає у ваговій категорії до 100 кг, виграв у англійця Петера Кусінса, що отримав кілька зауважень, а потім переміг аргентинця Крістіана Шмідта і американця Кайла Ваілкулата. У фіналі В.Денисов поступився Артему Блошенку з Донецька.

Як зазначив О.Григоров, і А.Блошенко, і В. Денисов поки мають рівні шанси на участь в Олімпійських іграх. "уже 19-20 листопада у хлопців буде можливість визначити, хто з них кращий, під час Гран-прі Амстердама (завершальний етап кубка - "SQ")", - підкреслив прес-аташе ФСТ "Динамо".

Довідка "SQ". У червні 2011 р. В.Денисов завоював золоту медаль на етапі Кубка світу, який проходив у Таллінні (Естонія).