Харківська обласна федерація пляжного волейболу  провела 10-13 червня в м.Бердянську (Запорізька обл.) чергові етапи чемпіонату України з пляжного волейболу серед аматорів "Кенгуру 2010". Про це "SQ" повідомив президент волейбольного клубу (ВК) "Кенгуру" (Харків) Андрій Афанасьєв. У змаганнях третього етапу серед чоловіків взяли участь 28 команд, у турнірі першого етапу серед жінок - 14 команд, серед ветеранів - 11.

Вищий щабель п'єдесталу серед чоловіків зайняли Сергій Распутний (Київ) і Павло Пантелеймонов (Харків). Серед жіночих команд переможцями стали Анжела Зінченко - Вікторія Косяк (обидві - Харків). У змаганні ветеранів першість здобув дует Олег Мірошник (Біловодськ, Луганська обл.) - Віталій Якубовський (Донецьк).

Довідка "SQ". У складі команди з пляжного волейболу грає дві людини. Розмір майданчика - 16 на 8 м. Висота сітки - 2 м 43 см. Змагання з пляжного волейболу проводяться прсото неба і на піщаному покритті.

У чемпіонаті з пляжного волейболу "Кенгуру 2010" серед ветеранів беруть участь гравці віком від 38 років.