П'ять харківських самбістів взяли участь у Відкритому чемпіонаті України з бойового самбо серед чоловіків, який 11 листопада завершився у м. Хмельницькому. Змагання проходили в семи вагових категоріях. Про це "SQ" повідомили у Федерації бойового самбо України.

Харків'янин Дмитро Коплик, який виступає у ваговій категорії понад 90 кг, посів на чемпіонаті третє місце. Решта харківських самбістів не завоювали призових місць. Антон Хоманн (до 57 кг) посів сьоме місце, Денис Ізместьєв (до 74 кг) - п'яте місце, Дмитро Єфремов (до 82 кг) - сьоме місце і Богдан Савченко (до 90 кг) - сьоме місце.

У командному заліку харків'яни зайняли п'яте місце з 14 команд. Перше місце у спортсменів Хмельницької області, друге - м.Києва, третє - Донецької області.

Довідка "SQ". Організатором змагань виступила Федерація бойового самбо України, за підтримки Хмельницької федерації бойового самбо та Хмельницького обласного управління у справах сім'ї, молоді та спорту.