Харків'янин Артем Марченко став срібним призером чемпіонату Європи з тхеквондо (WTF) серед юніорів, який пройшов у Пафосі (Кіпр). Про це "SQ" повідомили в прес-службі Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо".

А.Марченко, який виступає у ваговій категорії до 63 кг, спочатку виграв два попередніх бої у білоруса Євгенія Захарчука (з рахунком 18:12) і угорця Андраса Жабо (13:1). У чвертьфіналі харків'янин перевершив вірменина Сергія Варгазаряна (13:11), а в півфіналі- француза Азіза Софьяні (9:8).

У фінальному поєдинку А.Марченко поступився супернику з Туреччини Юсуфу Косаману (2:6) і, таким чином, зайняв друге місце на чемпіонаті.

Команда збірної України завоювала на Кіпрі три нагороди, посівши шосте місце в загальнокомандному заліку.

Довідка "SQ". 18-й чемпіонат Європи серед юніорів з тхеквондо (WTF) проходив у Пафосі (Кіпр) з 4 до 9 жовтня. У ньому брали участь 397 спортсменів із 43 країн - членів Європейського союзу тхеквондо (ETU).

Артем Марченко - вихованець харківської спортивної школи "Динамо". Тренери - Ангеліна Глущенко та Віктор Шевченко.