Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів відбувся 6-8 червня у Донецьку, на арені спортивного комплексу "Олімпійський". Про це повідомляється на сайті Федерації легкої атлетики України.

Харківські легкоатлети завоювали чотири золоті нагороди. Руслан Перестюк здобув першість на дистанції 100 м з результатом 10,79 сек. Катерина Слюсаренко була найшвидшою на дистанції 400 м - 54,84 сек. Набравши 6947 очок, Володимир Дерев'янко став найсильнішим у змаганнях десятиборців. Ганна Єрмакова перемогла у стрибках у довжину - 6 м 30 см. Юні харківські легкоатлети виграли також 6 срібних та 6 бронзових медалей.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. На першому - збірна Дніпропетровської області, на другому - Донецької.

Довідка "SQ". У чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів взяли участь спортсмени 1991 р.н. і молодше.