Футбольний матч між командами міських рад Харкова і Львова, який пройшов сьогодні 7 травня на стадіоні "СКА" у Львові, завершився перемогою харків'ян з рахунком 2:1. Про це повідомив сайт Харківської міськради.

Перший гол команда Харківської міськради забила на 8-й хвилині матчу за допомогою Владислава Подвойського. Другий м'яч у ворота львів'ян забив Євген Радченко на 10-й хвилині. Львів'яни забили гол престижу на останній хвилині матчу.

Гра-відповідь планується в Харкові у серпні.

Довідка "SQ". Капітан футбольної команди Харківської міськради - Володимир Мисик. До складу футбольної команди харків'ян увійшли представники депутатського корпусу та виконавчої влади.

Про проведення футбольного матчу в лютому домовилися губернатори Львівської та Харківської областей, а також керівники Львова та Харкова під час встановлення в Харкові меморіальної дошки Йосипу Сліпому.