"Фельдман Екопарк" подарував зебру Харківському зоопарку. Нову мешканку зоопарку - зебру на ім'я Марвел - відвідувачі вже скоро зможуть побачити.

В екопарку розповіли, що на початку повномасштабної війни через російські обстріли їм довелося евакуювати своїх тварин. У той складний період Харківський зоопарк надав прихисток шимпанзе, орангутангам та великим хижакам екопарку.

У майбутньому установи планують спільно працювати над програмами зі збереження зникаючих видів тварин в Україні та світі, а також розвивати напрямок зоозахисту.

На початку широкомасштабного вторгнення екопарк серйозно постраждав через інтенсивні обстріли російськими військами. Було пошкоджено більшу частину споруд. Під час евауації загинуло 6 працівників. Загалом у парку померло 300 тварин (це близько 20% загальної зооколекції). У парку провели розмінування. З літа 2023 року екопарк відновив роботу й повернув чимало тварин з евакуації. Нещодавно екопарку подарували 26 оленів та 20 ланей. Їх планують випускати у харківські ліси, які постраждали через війну.