Екзорцист Ватикану (2023)

Отримавши у спадок абатство в Іспанії, вдова з двома дітьми проводила в будівлі ремонт, коли в її сина вселився диявол і насамперед зажадав привести до нього священика. Знаменитий екзорцист Габріель Аморт за завданням Папи Римського вирушає рятувати хлопчика, а після приїзду відразу розуміє, що демон йому попався дуже сильний і підступний.

2

Війна з дідусем (2020)

The War with Grandpa - це сімейна комедія з Робертом Де Ніро, який грає роль Еда, дідуся, що змушений переїхати жити до своєї доньки. Однак його онук, Пітер, обурений тим, що має ділити свою кімнату з дідусем. Пітер починає "війну", щоб повернути свою кімнату, намагаючись видворити діда за допомогою різноманітних розіграшів і підстав. Ед, не збираючись відступати, відповідає онукові тим самим, що призводить до серії комічних і нешкідливих "сутичок".

3

Хороші хлопці (2019)

Good Boys - це історія про трьох підлітків - Макса, Тора і Лукаса, які тільки починають пізнавати складнощі дорослішання. Макс, один із головних героїв, закохується в дівчинку зі свого класу і отримує запрошення на її вечірку "дорослих", де планується гра "пляшечка". Але є одна проблема - він і його друзі не знають, як цілуватися. У спробі розібратися, друзі втягуються в низку комічних і незручних ситуацій.

У процесі пригод хлопці натикаються на низку "дорослих" проблем, намагаючись боротися зі своєю невинністю і наївністю. Фільм дотепно і кумедно зображує перехідний період між дитинством і дорослістю, демонструючи при цьому важливість дружби і чесності.

4

Людина-невидимка (2020)

Едріан Гріффін - геніальний учений-винахідник, красень-мільйонер і домашній тиран із запущеною формою соціопатії. Сесілія - його дівчина і головна жертва, яку він намагається повністю підпорядкувати своїй волі. Доведена до межі, вона тікає посеред ночі з їхнього розкішного особняка. Незабаром Сесілію сповіщають про самогубство Едріана. Величезний спадок перейде їй за умови, що вона збереже своє психічне здоров'я. Сесілія звикає до свободи та спокійного життя, поки не помічає чиюсь постійну невидиму присутність. Люди навколо починають вважати її неосудною. Дівчині ніхто не вірить, коли вона заявляє, начебто геній науки та маніпуляцій не залишив її в спокої.

5

Лінкольн для адвоката / Адвокат на лінкольні (2011)

The Lincoln Lawyer - це американський кримінальний трилер 2011 року з Меттью Макконахі в головній ролі. Макконахі грає Міка Голлера, чарівного адвоката з Лос-Анджелеса, який працює просто із заднього сидіння свого лінкольна, гасаючи містом і захищаючи клієнтів із найрізноманітніших верств суспільства.

Усе змінюється, коли він бере, здавалося б, просту справу про захист багатого молодого чоловіка, обвинуваченого в спробі вбивства. Але те, що спочатку здається простою справою, швидко перетворюється на смертельно небезпечну гру кішок і мишей, яка ставить під загрозу не тільки кар'єру Голлера, а й його життя.

6

Вік Аделайн (2015)

Фантастична драма про життя молодої жінки Аделін, яка отримала здатність не старіти з часом. Здається, що це так здорово, але згодом дівчина розуміє, що цей дар - страшна кара. Аделін зустріла чоловіка, заради якого готова пожертвувати вічною красою і молодістю. Сюжет цього фільму дуже незвичний і він змусить вірити в диво, переживати, згадати важливі речі, які можна загубити в щоденній метушні.

Більше добірок фільмів по жанрах, акторах та на різноманітні теми ви знайдете на сайті https://pidbirka.com.ua/.