Протезування зубів дозволяє відновити втрачену красиву посмішку та функціонал зубів, які були втрачені або пошкоджені. Для цього використовуються різні варіанти зубних протезів, серед яких найпопулярнішими є цирконієві коронки. Записатися на прийом до стоматолога для визначення необхідності установки коронок та на саму процедуру можна в медичному центрі Oxford Medical. Там можна дізнатися вартість, детально обговорити показання та протипоказання до протезування.

У яких випадках використовуються цирконієві коронки?

Цирконієві коронки можуть використовуватись у наступних випадках:

  • при пошкодженнях зубної емалі, тріщинах та сколах;
  • коли на зубах є деформації чи пошкодження, які неможливо виправити;
  • коли є необхідність замінити вже наявну коронку на більш естетичну або у випадку її пошкодження;
  • при втраті одного чи декількох зубів;
  • у випадку недорозвиненості зуба, виділення його з зубного ряду, що псує посмішку та знижує самовпевненість;
  • при наявності алергічних реакцій, відторгнення інших матеріалів.

Ці коронки можуть використовуватися навіть тоді, коли у пацієнта є високі вимоги до естетичності, адже вони є непомітними, добре вливаються в зубний ряд, зовні неможливо відрізнити власний зуб від коронки.

Чому стоматологи рекомендують цирконієві коронки?

Однією з основних причин, через які стоматологи рекомендують протезування цирконієвими коронками, є мінімальна травматичність для зуба, адже завдяки тому, що коронка має невелику товщину, сам зуб потрібно мінімально спилювати. Технологія виробництва дозволяє створювати вироби, які ідеально повторюють форму зуба, в результаті прозір між зубом і коронкою буде мінімальним, між ними не потраплятиме їжа та емаль не псуватиметься.

Цирконієві коронки не викликають алергічних реакцій, тому їх можна використовувати алергікам, відторгнення з боку організму не спостерігалось у практиці їх використання. Ці вироби дуже міцні та надійні: якщо порівнювати з керамічними аналогами, то вони міцніші в 30 раз, що доведено різними дослідженнями.

Протези з цирконію не змінюють свій колір під впливом харчових пігментів, нікотину, виглядають природно, адже є напівпрозорими та пропускають натуральний колір зуба. Вони акуратно виглядають та здатні прослужити більше ніж 30 років без необхідності спеціального догляду (щоденна гігієна ротової порожнини незмінно обов’язкова).