Якими мають бути сучасні рюкзаки? Сьогодні покупці прискіпливо звертають увагу не тільки на зовнішній вигляд, а й функціональність, матеріали та якість виконання. Саме ці моменти стають вирішальними, коли потрібно вибрати якісний виріб, що легко витримає кілька років інтенсивної експлуатації та навіть після того залишиться актуальним і матиме гарний вигляд.

Основні вимоги до сучасних рюкзаків

  • Якісні матеріали виготовлення. Не тільки в туристичних, а й міських рюкзаках вітається використання водонепроникних матеріалів, адже вони унеможливлюють псування особистих речей, документів, електронних гаджетів тощо. Шви мають бути рівними, міцними, в окремих випадках — додатково проклеєними.
  • Продумана конструкція. Сучасні покупці воліють користуватися рюкзаками, в яких є кишені зі швидким доступом: для зберігання документів, гаманця, смартфона, ключів та інших дрібниць. У міських рюкзаках де-факто обов’язковим стало відділення для транспортування ноутбука з ущільненою перегородкою з одного боку та м’яким захистом від механічних ушкоджень з іншого. Деякі моделі оснащено зарядними пристроями для дрібної електроніки.
  • Мінімалістичній дизайн. Якщо йдеться не про дитячу модель, а про рюкзак чоловічий чи жіночий, у пріоритеті завжди буде стримане оформлення. Це робить аксесуар універсальним — таким, що добре поєднується з одягом у різному стилі, та доречним на різних заходах (міські прогулянки, офіс, романтичні побачення).
  • Достатня місткість. Зазвичай об'єм моделей наплічників Mark Ryden становить 20-30 літрів, яких достатньо для перенесення документів, гаджетів, контейнерів з їжею, пляшки з питною водою. Саме такий рюкзак можна взяти в одноденну подорож або в літак як ручну поклажу.
  • Ергономіка. Вага аксесуара не має спричиняти дискомфорт під час тривалого носіння, а лямки повинні бути достатньо широкими та зручними, щоб не передавлювати плечі.

Купити рюкзак жіночий чи чоловічий можна в інтернет-магазині Mark Ryden. Тут ви знайдете оригінальну продукцію одного з найвідоміших європейських виробників (країна реєстрації бренду — Велика Британія) та зможете вибрати саме ту модель, яка відповідає вашим потребам і вподобанням. На сайті приймають оплату кількома способами (готівка, безготівковий розрахунок, онлайн-оплата), пропонують доставку зручним перевізником та надають консультації з усіх важливих для клієнтів питань.