Коли людина захворіла, їй для відновлення здоров’я обов’язково потрібен певний набір медичних препаратів за рецептом або ні. Щоб не бігати по аптеках пошук ліків легше за все зробити в режимі онлайн. Таким же чином потім робиться і бронювання усього потрібного.

Можливості сервісу

Все дуже просто. За його допомогою в режимі 24/7 можна знайти необхідні ліки у будь-якому місті країни і одночасно безкоштовно забронювати їх. Потім залишиться прийти до відповідної аптеки та викупити замовлення. Ресурс працює як на комп’ютерах так і на гаджетах оскільки також є його мобільна версія.

Пошук здійснюється для зручності одразу за кількома можливими критеріями. Серед них:

  • оригінальна назва або відомий аналог (за наявності);
  • склад та насамперед активна діюча речовина;
  • виробник.

Також не останнє місце посідає категорія. Під цим розуміються рецептурні або безрецептурні препарати. І це також має важливе значення.

Перед замовленням на сайті можна переглянути заздалегідь інструкції до більшості лікарських засобів. Їх зроблено в форматі PDF.

Як все працює

Процес не має особливих складнощів для користувача. Спочатку у пошуковому полі вводиться назва препарату або інша необхідна інформація. Після цього з’являється карта країни на якої вибирається відповідне місто де ліки на даний момент є у наявності. Якщо необхідно одразу декілька найменувань медикаментів слід перейти до меню «список».

Кликнув на нього відображається список найближчих від дому надійних та перевірених аптек з зазначенням цін. Слід зазначити, що на період бронювання який триває від 24 до 72 годин вартість залишається незмінною навіть тоді, коли продавець проводить переоцінку товарів. Також необхідно звернути увагу на те, що окремі аптеки-партнери сайту надають додаткові знижки у разі бронювання товарів через нього. Відтак ціна виходить нижчою за роздрібну.

Обрані ліки покладаються в корзину сайту, а про готовність замовлення приходить відповідне СМС-повідомлення. Після цього залишається прийти до визначеної аптеки та викупити ліки безпосередньо на місці. Сервіс не забезпечує їх доставку до дому або медичного закладу. Це послуга яка надається аптекою. І про це окремо зазначається на стадії формування замовлення.

Окремо слід декілька слів сказати про рецептурні медикаменти. Бронювання здійснюється незалежно від того, потрібен лі для препарату рецепт чи ні. Але при викупі його обов’язково треба взяти з собою.