Спортивні костюми сьогодні можна вільно віднести до категорії модного жіночого одягу, бо це справедливо та актуально. Спортивний стиль залишається актуальним тривалий час. Його обирають як зірки естради та кіно, так і рядові представниці прекрасної статі. Одягати його, безумовно, можна на заняття спортом, а також носити повсякденно вдома, задіяти як елемент стріт-стайлу.

Придбати модний жіночий одяг, зокрема яскраві та зручні костюми для занять спортом (і не тільки), можна в інтернет-магазині Stimma. Це одяг власного швейного виробництва із якісних тканин, з оригінальним дизайном, актуальним декором.

Для вибору та купівлі брендового костюма можна задіяти каталог, розміщений на сайті маркету.

Які матеріали вважаються найкращими для спортивного костюма?

Кращими у своєму сегменті фахівці називають такі тканини для виду одягу, що представляється:

  • Неопрен – оптимальний варіант тканини для спортивних теплих костюмів.
  • Кулірка – найкращий матеріал для спортивного одягу на літо.
  • Футер – тканина підійде для спортивного костюма на будь-який сезон.

Заслуженою популярністю користуються й дазел (матеріал добре виводить вологу в ході спортивних занять), таслан, саплекс, натуральна бавовна, синтетичний поліестер, еластан.

Що стосується найбільш модних відтінків для костюмів, то у спортивних образах це: білий, колір фуксії, чорний, червоний, різні відтінки бежевого, червоний, рожевий, блакитний, м'ятний, фіолетовий. Особливо популярні цього року відтінки металік: їх дизайнери застосували також у взутті, аксесуарах, інших видах одягу.

Вибір костюма за матеріалом

Тканина спортивного костюма в ідеалі має бути виключно натуральною, оскільки шкірі потрібно вільно дихати. Такий матеріал приємний до тіла, слідів фарби не залишає. Швейні компанії під час виробництва спортивних костюмів тканини нерідко комбінують. Наприклад, бавовна і льон ідеальні для чутливої ​​шкіри, проте швидко зношуються. Вибір у даному випадку  буде для багатьох очевидний.

Якісна тканина надійна, не боїться прання, свого зовнішнього вигляду при цьому не втрачає. В цілому, одяг пошитий без огріхів, шви не натирають шкіру.

Якщо стоїть завдання – вибрати спортивний костюм, консультанти магазину проінформують про останні модні тенденції, допоможуть вибрати костюм, що відповідає перевагам, статурі покупниці. Безперечно з урахуванням бюджету.