У туристичному поході, на полюванні, під час виконання тактичних завдань або занять спортом дуже часто використовуються спеціальні туристичні килимки. Каремати в Україні надзвичайно популярні. Особливо якщо це продукція з асортименту інтернет-магазину компанії Terra Incognita. Адже тут представлені найкращі на сьогодні вироби такого типу від топових виробників на привабливих умовах.

Якими характеристиками вирізняються і як вибрати каремати з каталогів сучасних виробників?

Функції такого туристичного килимка полягають у забезпеченні комфорту, захисті від холоду і вогкості під час перебування на природі або в процесі занять спортом. Часто такі аксесуари слугують настилом у наметі під спальним мішком. Це вигідне рішення і для військовослужбовців. Адже подібні каремати, замовити з доставкою які можна в нашому магазині, мають високий рівень термоізоляційних властивостей. Використовуючи такий килимок, можна сидіти прямо на мерзлій землі, на снігу, на мокрій траві. Він робить більш рівною поверхню, на якій ви розташувалися. А на час сну ви можете спокійно розраховувати на те, що такий пристрій не пропустить холод до вашого тіла. 

Основні види карематів

Такі килимки можуть використовуватися в різних умовах. Залежно від складності обставин потрібно обирати вироби різної товщини та зі спеціальними характеристиками. Так, для гімнастики та йоги підійде каремат товщиною 6 мм. У таких виробах застосовується нековзна поверхня. На ній зручніше виконувати розтяжки та інші види вправ без ризику травмування. У згаданому вище інтернет-магазині каремати замовити онлайн можна:

  • Зі спінених матеріалів. Завдяки наявності порожнистих капсул забезпечується високий рівень теплоізоляції і м'якість килимка. 

  • З ізолану. Подібні каремати вважаються одними з найбільш доступних за вартістю. Їх застосовують у походах у літній і демісезонний час.

  • Зі спіненого етилу вінілацетату. Такі каремати мають високий рівень теплоізоляційних властивостей. Їх можна використовувати за мінусових температур і високої вологості.

  • З EVA зі спеціальним тисненням Anti Slide. Цей варіант найбільше підійде для спортсменів. Адже подібне тиснення захищає від ковзання під час інтенсивної експлуатації каремата.

Рекомендації щодо вибору

Якщо вас цікавлять туристичні килимки каремати, то в процесі їхнього вибору потрібно враховувати умови, за яких вони будуть використовуватися. Для літньої пори підійдуть більш бюджетні вироби, а для настилу на мерзлу землю доведеться вибрати варіант з високою вартістю. Водночас для занять йогою та іншими видами спорту важливо вибрати килимок, який не буде ковзати під час рухів.

Пропонуємо вам якісні каремати купити недорого з доставкою по Україні на сайті інтернет-магазину компанії Terra Incognita. Професійні консультанти допоможуть вам розібратися у величезному асортименті такого спорядження і зробити гарантовано правильний вибір.