iPhone 13 – модель, яка на момент випуску мала найкращий в світі дисплей та висококласну камеру. Такий смартфон – мрія кожного, хто розуміється на техніці. Особливо його цінують геймери та блогери, а також програмісти й молодь.

Дана модель отримала найвищу частоту оновлень серед Айфонів. Її покращили за рахунок додаткового графічного ядра та укомплектували більш місткою батареєю. Фахівці повністю оновили систему камер і встановили професійний відеокодек, а також збільшили флешпам’ять до 1 Тб. Функціональність пристрою суттєво покращилася.

Загалом, зміни торкнулися:

  • дизайну та кольорів;
  • батареї й флешпам’яті;
  • процесора та дисплея;
  • камери й частоти оновлень.

Оформлення, захист та дисплей

Телефон виконаний у дуже ефектних кольорах. Це не лише золотий та срібний, а й графітовий і голубий. Особливо вражає відтінок останнього – колір гірських вершин. Варто лише побачити людину з айфоном подібного забарвлення, щоб зрозуміти, це – iPhone 13 Pro Max. Що цікаво, та кожен із кольорів має історичне значення для смартфонів Епл.

Телефон виглядає напрочуд стильно й сучасно. Від нього неможливо відірватися, тож якщо вирішите придбати Айфон 13 Про Макс ціна, на який нині є цілком доступною, то зробите цілком вірне рішення. Що в телефьоні найбільше подобається споживачам? Певно його величезний екран, який збільшився за рахунок зменшення розмірів вирізу під селф-камеру.

Що ще приваблює в цьому пристрої? Пласкі межі флагмана, що мають прямокутну форму. Вони спрощують процес регулювання звуку на бічній панелі. Ще один плюс – розміри. Довжина гаджета майже на 1,5 см більша від розмірів попередньої моделі, а ширина – на 0,66 см. Зважаючи на це, перегляд фільмів, новин, гра в відеоігри приносять особливе задоволення. Вага пристрою також збільшилася на цілих 35 грамів, що пов’язано з наявністю в середині крутої начинки.

Корпус iPhone 13 Pro Max зроблений з хірургічної сталі, яка не ржавіє. Його дуже приємно тримати в руках. Що ж до передньої панелі, – вона керамічна. Завдяки цьому забезпечується надійний захист пристрою. Варто відмітити, що Айфон здатен витримати до 30 хвилин у воді на глибині 6 метрів. Він не лише несприйнятливий від води, а й має олеофобне покриття, яке захищає від жирних відбитків. Телефон можна експлуатувати довго і, він виглядатиме наче новий.

Айфон 13 відмінно витримав всі лабораторні тестування і, його екран здобув найвищу оцінку – А+. Кращий дисплей для смартфонів має розміри 6,7 дюйма та підтримує технологію ProMotion. Що ж до продуктивності, її відзначили ще в 20 «номінаціях». Де придбати цей неймовірний гаджет? В Appleroom, з доставкою по Україні!