Побутова техніка – це без перебільшення незамінні помічники в кожному будинку. Якщо раніше на побутові відносини йшли дні, то зараз різна побутова техніка здатна без проблем сама вирішувати поставлені завдання, потрібно лише запустити пральну машину, включити мультиварку тощо. Але такий високий комфорт зможе забезпечити тільки надійна побутова техніка відомих виробників.

У різних спеціалізованих магазинах побутової техніки ціни досить високі, при цьому асортимент не найбільший. Часто доводиться вибирати з того, що є. Якщо ви не бажаєте задовольнятися тільки тим, що пропонують і ще переплачувати за це, тоді оптимальним вибором для вас стане побутова техніка від сервісу EGOLIST. Ви матимете можливість купити побутову техніку будь-якого типу, вам достатньо перейти за посиланням та оформити тендер на покупку техніки.

Яку побутову техніку можна придбати через сервіс EGOLIST?

Глобально, ви можете купити абсолютно будь-яку побутову техніку, яка існує. При цьому необов'язково обмежувати себе. Ви можете оформити тендер на покупку:

  • великої побутової техніки – посудомийні машини, електричні плити, пральні машини, холодильники тощо;
  • кліматичної техніки – бойлери, котли, вентилятори, кондиціонери та різна побутова техніка, яка спрямована на охолодження або підігрів повітря/води;
  • дрібної побутової техніки – це різноманітне обладнання для кухні, будинку та для індивідуального користування, наприклад: кухонний комбайн, міксер, електричний чайник, кавоварка тощо;
  • вбудована техніка – це клас побутової техніки для ідеального суміщення з навколишнім інтер'єром, включаючи: витяжки, духові шафи, холодильники, мікрохвильові печі тощо.

І це ще далеко не вся побутова техніка, яку ви можете придбати за допомогою сервісу EGOLIST.

Особливості купівлі побутової техніки разом із сервісом EGOLIST

Це не класичний магазин, де представлений каталог побутової техніки. Це унікальний маркетплейс, де кожен покупець може самостійно оформити тендер із бажанням купити побутову техніку певного типу. А вже безпосередньо сам продавець пропонує купити свої товари, які відповідатимуть заявленим характеристикам.

Якщо запропонована ним побутова техніка відповідає вашим вимогам та побажанням, тоді можна зв'язатися з клієнтом та оформити покупку. Унікальність сервісу полягає в тому, що немає потреби шукати продавця – він сам перебуває у пошуках такого клієнта, як ви. Продавці відразу потрапляють на людину, яка вже готова здійснити покупку, тільки чекає відповідної пропозиції під власні вимоги. Подібна співпраця є вигідною для кожної зі сторін.

Стандартна співпраця складається з кількох етапів: реєстрація, оформлення тендеру на покупку побутової техніки, очікування пропозицій від продавців, обговорення деталей співпраці та покупка. Все це сприяє тому, що співпраця через сервіс EGOLIST – це максимально зручно та просто для покупців та продавців. При цьому кожен продавець прагне стати кращим за попередній, щоб ви віддали перевагу саме його пропозиції.