Кожна людина з віком задається питанням лікування зубів та їх зовнішнім виглядом. Якщо щодо медичного обслуговування всі знають, то ось у питанні відбілювання поверхні зубів існує безліч різнотолков. Науково-технічний прогрес створив умови для створення сучасного обладнання, що дозволяє виконати сам процес відбілювання безболісно і з великим ефектом.

Сьогодні процедура фотовідбілювання має лише позитивні рекомендації, багато людей, які хочуть отримати сліпучо-білу посмішку з гарантією на тривалий час за порівняно короткі терміни вдаються до використання сучасної системи відбілювання американського виробника «Бейонд».

Чому цьому необхідно приділяти особливу увагу?

Вся робота побудована на використанні матеріалів та процедур естетичної стоматології, системи відбілювання Бейонд є професійною та заснована на дотриманні трьох основних умов, що дозволить утвердити гарантовану ефективність, чудовий комфорт та абсолютну безпеку для кожного пацієнта.

Всі матеріали та обладнання є винаходом виробника система відбілювання beyond, що зайвий раз доводить лідерство компанії на ринку медичних стоматологічних послуг та обслуговування.

В основі процесу відбілювання зубів лежить застосування гелю з вмістом перекису водню, який при обробці холодним світловим променем за допомогою спеціальної лампи, сприяє зміні внутрішніх шарів емалі зубів і активний кисень утворює окислення на всіх місцях з пігментами, що потемніли, що викликає процес освітлення зубів.

Основою кожної моделі обладнання від компанії «Beyond» є застосування лампи LED, здатна виробляти галогенове світло, яке посилює відбілюючий ефект. У процесі роботи обладнання було виявлено його повну безпеку та відсутність побічних ефектів, немає нагріву емалі, що зберігає здоров'я порожнини рота та зубів.

Перш ніж звернеться до фахівця і приступити до відбілювання зубів необхідно виконати повний курс лікування зубів, підготовка та проведення процедури відбілювання системою компанії Beyond виконується навіть після попереднього полірування зубів.

Коли клієнт уклав договір на проведення такої процедури, фахівець надасть пам'ятку обов'язкових вимог до суворого виконання перед початком процедури відбілювання, насамперед необхідно буде виключити зі свого меню харчування за три дні всі продукти, що використовують харчові барвники та користуватися спеціальною зубною пастою, що відбілює.

Весь процес відбілювання займає не більше години, висока ефективність системи Beyond доведена часом і використання новітніх технологій тільки супроводжує просування системи серед людей усього світу.

Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем