Вирішити питання поліпшення житлових умов можливо за рахунок придбання нового нерухомого майна, яке відповідає всім вимогам базового комфорту. Тривала економічна криза спровокувала виникнення випадків шахрайства, які є серйозним ризиком для недосвідченого простого обивателя. Він може залишитися без квартири та грошей. Парус Преміум - це молода амбітна компанія, яка пропонує зацікавленій аудиторії клієнтів купити шикарну квартиру елітного рівня, що відрізняється відмінним рівнем внутрішнього благоустрою, оновленою інфраструктурою та передовими інженерними комунікаціями.

На підставі чого вибирати житло у новобудові?

Перед вибором подібного варіанту майбутньому власнику варто ознайомитися з значним різноманіттям пропозицій ринку нерухомості, що активно розвивається. Він прогресує у міру впровадження інноваційних технологій у процес будівництва люксових житлових комплексів комфорт-класу, адаптованих до заселення господарів.

База об'єктів первинного ринку поєднує у собі цікаві варіанти квартири у монолітних, панельних та цегляних будинках, зосереджених у різних районах львівського мегаполісу. Остаточна вартість залежить від низки факторів, зокрема:

  • загальної площі;
  • розташування;
  • характеристик чорнової та чистової обробки;
  • специфіки облаштування інженерних комунікацій;
  • наявності роздільного чи суміщеного санвузла;
  • кількості кімнат;
  • планувальних рішень;
  • поверховості.

Квартира в новобудові Львова як окупна інвестиція

У мешканців та гостей мальовничого міста Львова на піку популярності знаходиться тенденція, пов'язана з купівлею квартир люкс-класу в елітних новобудовах, що були зведені з урахуванням новаторських технологічних прийомів. Нерухомі об'єкти в рамках проекту «Парус City», що були створені благонадійним забудовником, зосереджені у сприятливій екологічній зоні міста. Навколо новобудов розташований значний спектр соціально-значимих інфраструктурних об'єктів, які необхідні мешканцям у рамках повсякденної життєдіяльності.

Будівельна компанія «Парус Преміум» гарантує клієнту юридичну прозорість угоди, різноманітність варіацій житла за метражем, а також зворотний зв'язок. Вдала транспортна розв'язка, облаштовані паркувальні комплекси, облагороджена місцевість із доглянутою рослинністю – все це відмінні риси висококласної нерухомості, доступної для продажу. При виборі підходящої квартири в новобудові майбутньому господареві варто керуватися головними особливостями функціонального зонування простору, специфікою внутрішньої обробки приміщень, а також ціновим фактором. Купівля нерухомості - вигідна інвестиція з боку сімей, які прагнуть поліпшити якість житлових умов.