Українська Компанія МастерХаус починаючи з 2002 року надає послуги професійного прибирання для різноманітних об'єктів як приватної,  так і комерційної нерухомості. При цьому компанія https://masterhouse.com.ua/ постійно зростає та вдосконалюється, а увесь накопичений за роки успішної роботи досвід допомагає компанії MasterHouse надавати своїм клієнтам відмінний сервіс та якісно виконувати поставлені перед нею клінінгові завдання. Компанія має безліч позитивних відгуків від задоволених клієнтів.

До переліку послуг, які надає компанія МастерХаус входить: 

  • прибирання офісів;
  • прибирання приватних будинків;
  • прибирання квартир;
  • прибирання торгових площ;
  • прибирання складських і виробничих приміщень;
  • вивіз сміття;
  • прибирання прибудинкових територій;
  • хімчистка та дезінфекція;
  • прання та прасування речей.

Прибирання після ремонту – одна з найпопулярніших послуг клінінгової компанії MasterHouse. Насправді привести приміщення, де виконувались ремонтні роботи, до житлового стану непросто. Для багатьох власників квартир цей процес є неприємним і в більшості випадків здійснити його самостійно неможливо. У чому полягає післяремонтне прибирання? По закінченню всіх ремонтно-будівельних робіт, на всій площі житла залишаються товсті шари пилу, різні будівельні відходи, залишки старих шпалер. Багато місць залишаються забрудненими після поклейки шпалер, оштукатурювання стін, фарбування внутрішніх поверхонь приміщення. Клінінгова компанія МастерХаус готова взяти на себе всі ваші проблеми, пов'язані з прибиранням квартир після ремонту.

Спеціально навчений персонал акуратно та швидко здійснить глибоке чищення та миття підлоги, ліквідує всі пилові нальоти на стелі та стінах, відмиє вікна та інші поверхні зі скла. Фахівці своєї справи достеменно знають, чим потрібно чистити, щоб отримати максимальний результат і нічого не зіпсувати. Послуга прибирання після ремонту може виконуватися не лише у будинках чи квартирах. Спеціалісти компанії готові виконати її також і в інших приміщеннях, у тому числі в: офісах, складах, спортивних спорудах, виробничих приміщеннях і т.д. Після роботи співробітників клінінгової компанії все сантехнічне обладнання, двері, підвіконня, вікна залишаться ідеально чистими.

Для постійних клієнтів компанія надає знижки а також додаткові послуги, які відсутні в загальнодоступному переліку послуг. Це можуть бути, наприклад, послуги садівника, чистильника басейнів, чи іншого спеціаліста, який може знадобитись нашим замовникам.

Тож, якщо Ви хочете отримати дійсно високий результат від прибирання, до того ж за оптимальною ціною, тоді звертайтеся в компанію MasterHouse!