Дедалі більше власників приватних будинків замислюється використання енергоефективних рішень. Величезним плюсом стане наявність власної генерації. Це гарантує дешевизну електроенергії. Як досягти такого результату? Тут допоможуть сонячні електростанції для дому ціна на які залишається прийнятною для покупців.

Бажаєте стати власником такої електростанції (СЕС)? Радимо звернутися до компанії Atmosfera. Там вам нададуть повноцінну консультацію, запропонують надійне рішення та страхування.

Відновлювана енергія має кілька вагомих переваг. Якщо ви маєте власну сонячну генерацію, можна залишатися незалежним від електропостачання мережі. Та й підвищення тарифів більше не буде проблемою. Постійна наявність електрики у приватному будинку гарантує енергетичну безпеку кожного члена сім'ї.

Завдяки СЕС у вас завжди буде електрострум. Гарантується робота домашніх пристроїв без перебоїв.

Зробимо вибір на користь автономних СЕС?

Багатьох власників приватних будинків цікавить автономна електростанція. Це хороший вибір завжди, коли електропостачання нестабільне або немає доступу до електричної мережі.

Гарантує безперебійне, незалежне електропостачання. Може використовуватися для кемпінгу або будинків, розташованих за межею міста. Ви маєте віддалену дачу? Автономна СЕС стане для неї добрим рішенням. Це можна сказати і про багато с/г підприємства, наприклад, про ферми.

Автономна СЕС стає додатковим джерелом електричної енергії. Як уже згадувалося вище, більше можна не переживати щодо зростання тарифів.

Такі рішення мають акумулятор. Останній є гарантією безпечного харчування. Завдяки автономній електроенергії ви можете й надалі освітлювати житлові кімнати. Та й побутові прилади продовжать працювати.

Станція, потужність якої починається від 10 кВт, гарантує роботу:

  • котла
  • тепловий насос
  • кондиціонера

Або віддамо перевагу гібридним СЕС?

Власникам будинків, розташованих за межею міста, підійдуть і гібридні сонячні панелі. Станції такого типу нерідко стають резервним джерелом живлення. За потреби можна продати надлишки електроенергії у мережу. Це гарантує додаткову економію або дозволяє заробити.

За наявності гібридної СЕС центральна електромережа може бути використана у темний час доби. Або у разі нестачі потужності сонячних панелей.

Вище ви прочитали про СЕС, дізналися їх різновиди. Залишилося лише підібрати собі оптимальний варіант. Якщо не можете це зробити самостійно, попросіть поради у фахівців.