перила скляні

Скло – захоплюючий матеріал, який все частіше і частіше з'являється в дизайні інтер'єру. Сходи та перила скляні – затребуваний елемент, який перетворює ваш будинок на сучасний простір з відтінком розкоші.

Балюстради зі скляним наповненням або повністю скляні ідеально підходять для інтер'єрів. Скляні перила додають приміщенню легкості, розкривають весь простір і візуально збільшують його.

Перила та сходи зі скла

Балюстради із загартованого скла зазвичай застосовувалися в офісних та громадських будівлях, зараз вони все частіше встановлюються в приватних будинках. Це дуже практичне рішення, яке відрізняється легкістю та сучасним зовнішнім виглядом. Правильна адаптація до інтер'єру вашого будинку та типу сходів – основна умова успішного проекту. Добре узгоджені елементи та якісне виконання гарантують вдале аранжування.

Безперечною перевагою скла є його унікальні властивості:

  • дизайн;
  • функціональність;
  • довговічність;
  • простота у догляді;
  • екологічність;
  • широкий спектр застосування.

Крім того, скло різного призначення відповідає всім стандартам безпеки.

Скляні перила внутрішніх сходів

У приватних будинках присутність дітей та їхня безпека – часта турбота при встановленні скляних огорож. Багато батьків побоюються, що скляні перила і малюки не йдуть пліч-о-пліч. Ніщо не могло бути більш неправильним. Скляне полотно є рівною поверхнею, що є безпечним у контакті навіть з маленькими дітьми. Крім того, у таких проектах використовується безпечне, загартоване та багатошарове скло, оснащене додатковою захисною плівкою, поміщеною всередину. Такі балюстради хоч і зроблені зі скла і здаються легкими та тендітними, надзвичайно міцні. Це завжди конструкція, що відповідає певним вимогам та параметрам, що гарантує безпеку.

Зовнішня скляна огорожа

Зовнішні скляні перила – так само популярне рішення, як використання скла і сталі в інтер'єрі. Завдяки цим сучасним матеріалам балкони, тераси та фасади сучасних будинків знаходять нове обличчя. Фасад будівлі зі скляними поручнями справляє більш легке та м'яке враження. Тераса або балкон, обрамлені прозорими скляними панелями, створюють враження більшої площі та кращого зв'язку з навколишнім простором. Скляні перила не відкидають тіні та забезпечують оптимальне освітлення тераси, балкону та інтер'єру будинку. Крім того, це атмосферостійкий матеріал, тому він ідеально підходить для зовнішніх робіт.