УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ ПІНОПЛАСТОМ: ПЕРЕВАГИ ВИБОРУ


Утеплення фасадів


Майже кожен мешканець мегаполісу або невеликого населеного пункту може зіткнутися з проблемою, яку викликає оздоблення фасаду будинку. Самостійно такий процес, якщо він враховує утеплення фасадів пінопластом, виконати, безумовно, можна. Але чи відповідатиме кількість витрачених зусиль та грошей вашим очікуванням – окреме питання. Ми пропонуємо свої послуги з проведення різних фасадних робіт.

Особливі умови кліматичного поясу нашої країни, а також різке зростання цін на газ та електроенергію робить опцію утеплення фасадів пінопластом вигідною для кожного українця, який не бажає жертвувати теплом та комфортом. Така процедура вже давно популярна у Західній Європі та США. Зокрема, тому що утеплення будинку пінопластом або інших будівель (складів, котеджів, нежитлових приміщень тощо) дозволяє суттєво заощадити.

Чому саме цей матеріал краще використовувати? Сьогодні винайдено безліч утеплювачів для теплоізоляційної системи, але лідируючі позиції досі займає спінений пінополістирол. Він дає можливість використовувати фасадну декоративну штукатурку – короїд, шубу, мозаїку та інші. Крім того, такий утеплювач вимагатиме значно менше матеріальних витрат, ніж інші види. Його легка вага та ергономічність не перевантажують конструкцію, тому утеплення будинку пінопластом можна виробляти і для даху. Всього один лист десять сантиметрів завтовшки може замінити метрову кладку по теплопровідності. Навіть, якщо пінополістирол зіткнеться з вологою (що неминуче, враховуючи мінливі погодні умови), якість його тепла не постраждає.

ПРО ЩО ПОТРІБНО ПАМ'ЯТАТИ, ЗБИРАЮЧИСЯ ЗРОБИТИ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ ПІНОПЛАСТОМ

Більшість власників приватних будинків найчастіше стикаються з проблемою енергозбереження при опаленні свого житла. Популярність, нагальність та актуальність питання утеплення фасадів у Києві та інших містах незаперечна у сучасних реаліях. У зв'язку із подорожчанням цін на природний газ та електроенергію стає доцільним подумати про скорочення цих витрат під час опалювального сезону. Утеплення фасадів – це дуже поширена послуга у зв'язку з тим, що теплоізоляція будівель зараз дуже популярна з метою економії на опаленні та обігріві приміщень.

Найбільш оптимальний варіант утеплення фасадів будинків та будівель за ціною, оперативністю та якістю робіт – це встановлення фасадних термопанелей.

Утеплення фасадів за допомогою фасадних термопанелей є ідеальним варіантом для того, щоб уникнути теплових втрат у приміщенні та будівлі в цілому. Більше того, фасадні термопанелі послужать не тільки для утеплення фасадів у Києві та в Україні, але й вдихнуть нове життя у вашу оселю, подарувавши йому оновлений вигляд та якісний захист у будь-яку пору року.

Утеплення фасадів якнайкраще вирішує багато проблем власника будинку, оскільки облицювання будинку фасадною плиткою, яка входить до складу фасадних термопанелей, дає можливість не тільки з усією повнотою скористатися функцією декорування будинку, але й створить надійний захисний екран для вашої будови, оскільки фасадна плитка це один з небагатьох будівельних облицювальних матеріалів, які відрізняються своєю міцністю та стійкістю до несприятливих впливів навколишнього середовища.

Утеплення фасадів являє собою саме ту послугу, яка згодом збереже масу коштів, які власник витратив би на опалення і на тривалий термін позбавить власника потреби турбуватися про красу та захист свого будинку.

Перш ніж почати співпрацювати з будь-якою компанією, яка надає таку послугу, як оздоблення фасадів, переконайтеся, що з вами працюють першокласні професіонали. У разі порушення технології виконання процедури або використання неякісних матеріалів, кінцевий результат вас розчарує, а матеріал, що утеплює, навряд чи прослужить довго.

Оздоблення фасаду будинку – це не той процес, на якому слід намагатися заощадити, якщо вас цікавить комфортний та довговічний утеплювач стін житлового приміщення. Подбайте про те, щоб усі роботи виконувались з правильним обладнанням. Наприклад, недобросовісні працівники можуть скористатися клеєм для плитки замість спеціального теплоізолюючого. Крім цього, перед нанесенням клею, поверхня обов'язково має ґрунтуватися. Дуже часто таку послугу зараховують у вартість всієї процедури, а псевдо фахівці згодом нехтують для особистої наживи. Втім, ви можете уникнути всіх цих нюансів, звернувшись до нашої фірмі hot-house.