Густе волосся на тілі, особливо на руках, завжди привертає увагу. Що вже й говорити у випадку, якщо людина активно жестикулює… Тоді наявність надмірного оволосіння в даній зоні не реально не помітити. Від нього хочеться позбавитися назавжди і негайно, а допомогти в цьому може лазерна епіляція на руках в клініці Медіостар.

Якщо руки з чистою та гладкою шкірою є для вас гарантом впевненості у собі, то чи варто чогось чекати, адже потурбуватися про красу свого тіла можна вже сьогодні. Лазерна епіляція – дуже популярна послуга, як серед жінок, так і серед чоловіків. Що слід про неї знати?

Особливості лазерної епіляції рук

Лазерне видалення волосся на руках може передбачати обробку різних зон, серед них:

  • фаланги пальців;
  • кисті рук;
  • ділянка від зап’ястка до ліктя;
  • частина від ліктя до плечового суглоба.

Під час першої зустрічі з клієнтом косметолог ретельно вивчає зону обробки та визначає наявність або ж відсутність протипоказань. На початку ж процедури він обробляє шкіру спеціальним гелем, який покращує ковзання маніпули. Врахувавши колір та структуру волосся, а також тип шкіри, спеціаліст налаштовує установку, підбираючи оптимальні параметри. В процесі доводиться обробляти одну і ту частину тіла по декілька разів, щоб досягти максимального ефекту. В цей час температура в зоні волосяної цибулини значно підвищується, призводячи до її руйнування.

Як підготуватися до лазерної епіляції рук. Особливості процедури

Лазерна епіляція рук передбачає прикладення мінімуму зусиль, однак, результативність процедури залежить безпосередньо від ретельності виконання рекомендацій. Як підготуватися?

  • Видалити волосся на руках в день чи за добу до планових маніпуляцій. При цьому варто користуватися бритвою.
  • Не використовувати креми чи засобами на спиртовій основі за 24 години до сеансу.
  • Не засмагати за 3 доби до епіляції.

Скільки сеансів варто відвідати, щоб повністю позбавитись від небажаного волосся на руках? Їх кількість може бути різною. Вона залежить від факторів серед яких:

  • фототип шкіри та колір волосся;
  • генетичні особливості;
  • гормональний фон.

Щоб видалити волосся, як правило, достатньо 6-10 сеансів. При цьому варто зазначити, що людині зі світлим волоссям знадобиться більша кількість подібних процедур. Інтервали між ними варіюють, починаючи з місяця, і поступово зростають. Після першої процедури видалиться близько 30% волосся. Те, що залишиться, буде поступово ставати все тоншим і тоншим. Ростиме воно нерівномірно.

Максимально помітним ефект буде десь після 4 сеансу, а після закінчення курсу на тілі можуть з’являтися поодинокі волосинки. Річ у тім, що частина волосся знаходилась у фазі сну, тож лазер не міг на нього вплинути. Що робити в такому разі? Достатньо відвідувати підтримуючу процедуру раз на 12 чи 24 місяці, в залежності від ситуації. Після лазерної епіляції шкіра рук стане гладкою та шовковистою. На ній не залишиться мікрорубців чи подразнення або ж врослого волосся.

Клієнту косметологічної клініки не доведеться згадувати про бритву, шугаринг чи будь-які інші неприємні та малоефективні методи для видалення волосся. В цьому не буде потреби, та в чому ж полягає догляд за шкірою після лазерної епіляції? Для відновлення знадобиться всього декілька днів. Щоб виключити ризик появи пігментації, в наступні 3 доби після сеансу не варто приймати сонячні ванни, відвідувати баню чи сауну, а також купатися у відкритих водоймах. Між сеансами не варто використовувати віск, епілятор чи інші способи для видалення волосся, окрім бритви.

Лазерна епіляція волосся на руках – швидкий та комфортний процес, який передбачає отримання довготривалих результатів. Він безболісний та безпечний і, здійснюється з використанням сучасного обладнання. Косметолог, що має необхідний досвід, знає, як швидко досягти кращого ефекту, головне виконувати вся його рекомендації та не порушувати узгоджений графік.

Можливі протипоказання, необхідна консультація з фахівцем.