KwdWrOWC6BNEN2LhVq9ZwkL51HhVQUYyesrH-6QkntL7ziA-Ek0ljUd40C6n6AdqeoAW0RbAysFPIUWWorHEmKwoCURFrMHqa-66HNNGPo-tDoBntF1K4p9ukN7xqRYgWSbKBUwAX3wbOyBkig

Вино входить до категорії древніх алкогольних напоїв. Цей продукт на столі символізує добробут, гармонію, шляхетність. Налийте у вишуканий посуд, охолоджене до необхідної температури, гарне вино стане забарвленням будь-якого свята та зробить атмосферу по-справжньому особливою.

У нашому онлайн-магазині Ви зможете замовити алкоголь: Хліб і Вино зі смаковими характеристиками експертів, що отримали найвищу оцінку, за найдоступнішими цінами та з оперативною доставкою в будь-який населений пункт країни.

Розроблено класифікацію, що дозволяє не загубитися у величезному виборі продукції.

За обсягом наявного цукру вироби ділять на кріплені, десертні, столові. У категорію їдалень входять сухі вина, напівсухі червоні, білі та напівсолодке. Вони будуть прекрасним доповненням до ланчу або вечері, надають тонусу, тим самим позитивно впливаючи на організм. Безперечно, якщо споживати в розумних дозах.

1.       Десертні варіанти - солодкі, напівсолодкі. Ця категорія є бестселером серед інших видів вин. Кагор, токай, мускат ніколи не залишаються поза увагою.

2.       Кріплені десертні вина - портвейни, мадери. Примітно, що технологія виробництва передбачає природне нагрівання ультрафіолетом заготовок для вин.

Залежно від наявності вуглекислого газу, продукція буває ігристою та тихою. Колірна гама є у наступних варіаціях - біле вино, червоне, рожеве, оранжеве.

Сортові варіанти виготовляють із одного різновиду винограду.

Моносортове вино виробляють, комбінуючи в одному посудині кілька різновидів винограду.

Вибираємо вино

Щоб вибрати відповідний різновид напою, спиратися потрібно на смакові переваги того, кому воно призначене. Відіграють роль і такі моменти.

Ємність

Деякі виробники наголошують на зовнішньому вигляді тари. Якщо вона з широкими плечима і є ямка в денці - це критерій того, що якісний продукт. Також важлива наявність фольгованої обгортки на шийці.

Пробка

Сьогодні тренда на використання пробок, що закручуються. Це не тільки полегшує процес відкриття вина, але є ознакою гарної якості.

Маркування

Основне джерело інформації про виріб. Тут позначають країну-виробника, різновид винограду, склад напою, дату виготовлення.

Вартість

Товари популярних фірм не будуть дешевими. Проте, це того варте. Це стосується продукції нашего спеціалізованого магазину. У європейських країнах продаж вина здійснюється за досить низькою ціною. До того ж вони нічим не поступаються знаменитим брендам.

Зловживання алкоголем шкодить вашому здоров'ю