Українська освітня галузь в останній час потерпає від цілого ряду потрясінь. В минулі роки це була пандемія COVID-19, а тепер війна з РФ. Війна стала надзвичайно складним викликом для нашої країни і її освітньої системи, освітянам приходить шукати нові методи і підходи організації та проведення навчання.

Бойові дії змушують закривати заклади освіти, більше 100 закладів зазнали значних руйнувань або були цілком знищені, деякі перебувають на непідконтрольній території. Також слід врахувати постійні ракетні обстріли в тилу і активні бойові дії в прифронтовій зоні. Організувати звичний ритм навчання в таких умовах неможливо, мільйони громадян покидають свої домівки, переїжджаючи на захід.

Щоб мати змогу навчати наших дітей, уроки проводяться в онлайн-режимі, за принципами, відпрацьованими ще в часи пандемії. Зараз широко використовуються інтернет-комунікації та інтерактивні методи освіти, але дистанційна шкільна активність супроводжується попереднім вивчення матеріалу з використанням друкованих матеріалів. Таким чином, школярі і студенти, як і раніше потребують якісної предметної літератури, яку пропонує інтернет-книгарня Bookletka: https://www.bookletka.com/

Навчально-методичні матеріали Буклетка.

Наш книжний магазин зібрав великий асортимент підручників, посібників, тренажерів, збірників задач і текстів, робочих зошитів, ГДЗ та НМК. Також тут міститься широкий вибір художньої літератури. Усі ці книги покликані розвинути предметні й загальні компетенції у дітей та підлітків. З цією задачею вони чудово справляються, адже на багаторічною практикою довели свою ефективність, їх регулярно доповнюють і перевидають. Вони володіють грифом МОН України і допущені до державного освітнього процесу. Їх створюють популярні автори, досвідчені науковці, за сприянням відомих видавництв. Вчителі та учні, викладачі та студенти відзначають високу результативність такої літератури, з її допомогою готуються і успішно здають усі іспити та екзамени, включно із ЗНО й ДПА.

Чому варто обрати наш книжний магазин?

Тут Ви завжди найдете необхідну книгу, завжди доступний широкий асортимент навчальної літератури, присутня можливість індивідуального замовлення. Також слід зазначити, що ми встановлюємо максимально демократичні ціни і допомагаємо зекономити на роздрібних закупках за рахунок вигідних акційних пропозицій. Оптові покупці можуть розраховувати на взаємовигідну співпрацю і регулярні поставки на довготривалій основі.