Зрази – це проста та універсальна страва, яку можна подавати на обід та на вечерю. Картопляні пиріжечки зі смачною начинкою, обсмажені до золотистої скоринки – ну, як можна пройти повз і не скуштувати? Якщо вам захотілося теж побалувати себе зразами, зовсім не обов’язково витрачати час на їх приготування. Можна замовити вже готові, заморожені страви.  

Чотири причини чому варто купити готові, заморожені напівфабрикати

  1. Економія часу і зусиль. Процес приготування зраз вимагає чимало часу і терпіння. Готові, заморожені зрази потрібно просто розігріти у мікрохвильовці протягом кількох хвилин, і смачна страва вже готова до подачі.
  2. Різноманітність начинок. Вибрати можна картопляні зрази з грибами, м’ясом або тушкованою капустою. Які вам подобаються найбільше?
  3. Висока якість. Страва готується з натуральних та свіжих продуктів, без додавання штучних барвників, підсилювачів смаку, ГМО та консервантів. А завдяки сучасним технологіям заморожування, зрази зберігають свої смакові якості, аромат та користь. Смакуючи, ви їх не зможете відрізнити від щойно приготованих.
  4. Тривалий строк зберігання. Заморожені страви можуть довго зберігатися в морозильній камері – до 12 місяців при температурі не вище -18 (±3)°C. Вони завжди будуть у вас під рукою. Зверніть увагу, що напівфабрикати не підлягають повторному заморожуванню.

Як вибрати якісні зрази

Вибір готових до вживання, заморожених зраз потребує особливої уваги, адже на ринку представлено багато напівфабрикатів, через що купівля якісної продукції може ускладнитись. Ось кілька порад, які допоможуть вам не помилитися:

 

  1. Бренд. Віддавайте перевагу відомим брендам, які спеціалізуються на виробництві заморожених продуктів. Вони суворо стежать за якістю та безпекою продукції.
  2. Склад. Обов’язково ознайомтеся зі складом на пакованні. Уникайте продуктів зі штучними добавками та консервантами. Смачні та якісні напівфабрикати готуються зі свіжих та натуральних компонентів.
  3. Дата виробництва і термін придатності. Переконайтеся, що продукт не прострочений. Вибирайте зрази, у яких дата виробництва ближча до поточної дати.
  4. Паковання. Перевірте її на наявність пошкоджень і розривів. Напівфабрикати повинні бути цілими та не пошкодженими.
  5. Спосіб заморожування продукції. Сучасні виробники використовують технологію шокового заморожування, яка дає можливість зберегти смак, поживні речовини, свіжість, аромат та консистенцію страви. Зазвичай це не фіксується на пакованні продукції, але ви можете знайти цю інформацію на офіційному сайті виробника, чиї напівфабрикати плануєте придбати.  
  6. Ознайомтеся з відгуками в інтернеті. Найкраща реклама будь-якої продукції – це, звичайно ж, відгуки споживачів. Саме вони вам підкажуть, чи дійсно варто купувати ті або інші напівфабрикати.

 

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що готові, заморожені зрази – чудове рішення для тих, хто бажає насолоджуватися цією традиційною стравою без зайвих витрат часу та зусиль. Завдяки різноманітності начинок, кожен зможе знайти свій улюблений смак. І найголовніше – вибирайте тільки якісні напівфабрикати від відомих виробників.