Тракторна блискавка отримала свою назву за очевидну схожість із елементами гусеничної техніки. У каталозі https://molniya.com.ua/productcat/traktornaia-molniia/ представлений великий вибір блискавок від виробника, купити які можна за доступною ціною.

Різновиди та класифікація

Має характерний і впізнаваний зовнішній вигляд з великими пластиковими зубами, закріпленими на тасьмі. Форма зубів може бути у вигляді грибів із канавкою, а також іншою. Тракторні блискавки застосовуються для різних типів верхнього та іншого одягу, характеризуються надійністю та довговічністю, стійкістю до зносу та високим навантаженням.

Виробництво тракторних блискавок здійснюється на сучасному обладнанні з якісних матеріалів з дотриманням усіх правил і вимог нормативів, з обов'язковим контролем якості. Існує кілька видів продукції:

  • нероз'ємні, тасьма з'єднана в нижній частині. Такий варіант найчастіше використовується при пошитті спідниць та штанів;
  • рознімні, зі стрічками, які не залежать одна від одної. Цей варіант підходить для кофт, курток та іншого верхнього одягу;
  • із двома замками. Використовується у блискавках великої довжини, на куртках, а також у сумках та рюкзаках.

На що звертати увагу при виборі

При покупці тракторної блискавки, а також інших типів, потрібно звертати увагу на наступні моменти:

  • щільність тканини стрічок, яка має бути однорідною та з однаковим забарвленням без плям;
  • надійність з'єднання для нероз'ємних конструкцій
  • однаковий розмір зубців, відсутність пошкоджень та дефектів;
  • міцність бігунка, наскільки легко він ковзає стрічкою.

Усі моделі тракторних блискавок представлені у каталозі. Для кожної з них вказано тип та основні характеристики, є фото та ціни. Виробником забезпечується контроль усієї продукції, а також складається маркування відповідно до вимог стандартів. У ній зазначений тип, числове значення якого завжди збігається із шириною ланок у міліметрах. Блискавка вважається тим якіснішою, що вище показник щільностей, який вказується числом, що означає грами на квадратний метр.

Що стосується замків, то вони можуть бути кількох типів:

  • галантерейний (N/L) замок. З відсутніми кріпленнями та фіксаторами, вільним ковзанням у будь-яку зі сторін.
  • Замок напівавтомат (P/L). Зі спеціальним язичком, який фіксує положення на блискавці.
  • Замок автомат (A/L). Зі спеціальним механізмом, що забезпечує надійну фіксацію при будь-якому положенні язичка.

Замовлення

Придбати тракторну блискавку, а також інші типи на найвигідніших умовах можна безпосередньо у виробника. Вся продукція представлена у каталозі, необхідно вибрати необхідну позицію та вказати кількість. Також можна звернутися до менеджерів для додаткової консультації. Фахівці допоможуть вибрати потрібний тип та розмір блискавок для певних видів одягу, сумок, наметів тощо. Продаж блискавок здійснюється оптом, можуть бути надані додаткові знижки для великих партій та постійних замовників. Забезпечується швидка доставка по Україні, надається гарантія якості.

Стаття для виробника блискавок molniya.com.ua