Ікони є не тільки в храмах, але і в оселях більшості віруючих людей. Їх виготовляють з різних матеріалів, включаючи і срібло. Магазин Срібних Ікон пропонує своїм покупцям саме такий варіант виконання предметів фактично на будь-який випадок життя.

Деякі подробиці

Асортимент інтернет-магазину налічує більш ніж 2000 ікон від провідних світових виробників. Їх основу складає срібло 925 проби. При цьому вироби відрізняються між собою формами, розмірами, кольорами, технікою розпису та оздобленням.

Наприклад можна придбати як кишеньковий дорожній варіант так і повноцінний образ для встановлення дома. Також ікона із срібла стане відмінним подарунком для близької людини.

Характерною ознакою саме срібних ікон є стійкість до різних зовнішніх впливом. З часом будуть відсутні зміна кольору, окислення та потемніння, інші несприятливі ознаки.

Слід також додати, що ікона з срібла належить до ювелірних виробів. Вона підкреслює статус свого власника та з роками лише зростає у ціні. Тобто можна говорити про вигідне вкладення коштів.

Як зробити придбання

Купити Ікону з срібла не дуже складно. Спочатку слід визначитись з тим, якій варіант виконання потрібен. Наприклад є ікони які здатні захистити дітей та принести їм виключно користь. Існують также предмети за певним призначенням (день народження, весілля, лікування від хвороб). Можна придбати одразу декілька типів ікон.

Якщо у процесі вибору виникли запитання, на них завжди нададуть відповіді консультанти інтернет-магазину. Від них же можна отримати і слушні корисні поради.

Наступним кроком є вивчення каталогу. У ньому всі товари розподілено за розділами. Відтак обрати необхідне виконання стає значно легше. До того ж окремо існує фільтр за ціною. Адже ікони що пропонуються розраховані фактично на будь-який бюджет.

Кожен з товарів обов’язково має сертифікат якості від виробника та окремий штамп на окладі. Відтак повністю виключається ризик купити підробку.

Присутні у каталозі товари зазвичай є у наявності. Відтак забезпечується швидка доставка товару покупцеві. При цьому продавець гарантує повне збереження ікон під час транспортування. За весь час роботи інтернет-магазину не було жодного випадку неотримання замовлення.

Розрахуватися за вироби можна як банківською карткою онлайн, так і готівкою при отриманні. Конкретний варіант обирається під час підтвердження замовлення.