Розвиток сучасних технологій не спинити, але ноутбуки, які продаються в українських магазинах, мають високу ціну, тож не дивно, що споживачі часто шукають альтернативні варіанти. Нерідко вони роздумують над можливістю придбати товар, який вже був у використанні. Звісно, подібна техніка коштує куди дешевше, ніж нові моделі, та чи варто її замовляти? Купити вживані ноутбуки? Так, це – гарна ідея, якщо вони із Європи чи Америки.

Українці звикли користуватися комп’ютерною технікою по 5-7, а то й 10 років, часто до моменту, доки обслуговування її стає настільки дорогим, що куди вигідніше придбати нову. За цей час вона починає жахливо функціонувати і морально старіє. Купувати такі товари для повторного використання не має жодного сенсу, адже користь від них буде сумнівною, а от рівень витрат може неприємно вразити.

Хіба не аналогічною буде ситуація з товарами із Європи? За кордоном не заведено користуватися ПК впродовж довгих років, ноутбуки міняють одразу, як на ринок виходить більш нова модель. Таким чином, до розряду бв переходить техніка, яка була у використанні 1, максимум 3 роки. В продаж надходять абсолютно працездатні ноутбуки з мінімальними слідами використання, які мають:

  • низьку ціну;
  • високу якість;
  • широкий набір функцій;
  • топові характеристики відеокарти, материнської плати, екрана.

Більшість із них використовувалися великими компаніями впродовж кількох років. Вони виконували різні функції, а іноді лишень пролежали на полиці, адже купувалися про запас, точніше, їх взяли в лізинг. Чому б і ні, це – дуже вигідно, замовити техніку, а потім повернути її, щоб згодом віддати перевагу найновішій продукції.

Що приваблює споживача в бв комп’ютерах з Європи

Вважаєте, що вся техніка, яка надходить до вторинного ринку втрачає свою актуальність чи є малофункціональною? Ця історія не про ноутбуки з Європи! Вони дуже потужні й не застаріють, як мінімум, впродовж наступних 3 років. Можливостей подібної техніки вистачить для безпроблемної роботи:

  • найновіших онлайн ігор;
  • найсучасніших бухгалтерських програм;
  • популярних графічних редакторів тощо.

Не знаєте, як обрати бв ноутбук? Поспілкуйтеся з менеджером інтернет-магазину Trium. Він допоможе зорієнтуватися в низці важливих характеристик, щоб обрати найкращу модель для навчання, програмування чи дизайну, офісної роботи або ж популярних ігор.

Так чи інакше, але кожен може придбати вживаний ноутбук, ціна на який буде в декілька разів нижчою за вартість нової моделі з аналогічними характеристиками. Комп’ютери з Європи мають гарний зовнішній вигляд, можлива наявність мінімальних слідів використання, наприклад, потертості чи подряпин. Вони дуже потужні і приваблюють підсвічуванням клавіатури та екрану, захистом від пилу та води, але особливо вражають ударостійкі моделі чи ноутбуки, які реагують на відбиток пальця. Це – неймовірно, тож якщо клієнт шукає топовий пристрій, та не бажає переплачувати, йому ідеально підійде вживана техніка з Європи – якісна, надійна, функціональна.