Будь-яке приміщення потребує наявності достатньої кількості свіжого та чистого повітря. Для вирішення цієї проблеми існує багато різноманітних інженерних систем та пристроїв. Прикладом є канальний вентилятор, який досить поширений на промислових об’єктах і у в побуті. Він відрізняється компактними розмірами та невеликим рівнем енергоспоживання.

Особливості техніки

Вона встановлюється у приміщеннях з підвищеним рівнем вологи (кухня, ванна кімната або санвузол). Там неминуче виникає конденсат, що спричиняє появу грибків, плісняви та неприємних запахів. Окрім того збільшується ризик отримати респіраторні або інфекційні захворювання, неприємні алергічні реакції.

Пристрій допомагає створити ефективну циркуляцію повітря у приміщенні завдяки тому, що він приєднується безпосередньо до вентиляційного каналу. Як наслідок, суттєво збільшується рівень загального комфорту.

На що треба звертати увагу, обираючи вентилятор

Є декілька чинників, які обов’язково потрібно врахувати. Суттєвий параметр – пропускна спроможність. Вона визначається на базі об’єму приміщення та кількість активних циклів роботи обладнання протягом години.

Якщо мова йде про приміщення у оселі, увага обов’язково приділяються рівню шуму, який спричиняє пристрій. Оптимальний діапазон – 35-40 Дб.

Належну увагу треба приділити безпеки вентилятора та його довговічності. Однієї з обов’язкових умов є наявність вологозахищеного корпусу.

Окрім того, кожна модель відрізняється власним набором функціональних можливостей. Вони відрізняються в залежності від місця встановлення техніки. У якості приклада доцільно навести датчик вологості, наявність таймеру, підсвітки, реверсних оборотів тощо. Звісно, додаткові опції позначаються і на ціні виробу.

Як обрати апаратуру

Перш за все треба визначитись з місцем її встановлення та приблизними параметрами. На підставі цієї інформації відбувається знайомство з каталогом сайту. Кожен з вентиляторів супроводжується детальним описом, що спрощує завдання.

У випадку виникнення питань щодо властивостей, порядку монтажу та експлуатації, їх завжди можна обговорити з консультантами компанії. Після цього робиться остаточне замовлення. Також передбачено доставку до будь-якого куточку країни за бажанням покупця. Звісно, оформлюються і гарантійні зобов’язання за кожним придбаним товаром.