Належний, стабільний душевний стан потрібен людям будь-якого віку. Тому дитячий психолог київ допоможе досягнути рівноваги батькам, їх синам та дочкам. При цьому вік не відіграє особливої ролі. Важливо тільки своєчасно познайомитись з проблемою, причинами та знайти шляхи її вирішення.

Коли не завадить допомога фахівця

за все мова йде про труднощі, які виникли під час виховання дитини. Це стосується її поведінки, особливостей спілкування з батьками, однолітками у дитячому садку або навіть під час навчання у школі. Але ще психологічна допомога буде потрібна і тоді, коли у сина чи дочки з’явилися:

  • необґрунтовані страхи;
  • певні дивні звички;
  • ознаки самоушкоджувальної поведінки, бажання завдати собі шкоди;
  • прояви небажання навчатися самостійності.

І це лише тільки мала частина переліку. Адже дитина практично завжди страждає коли з життя уходить близька для неї людина. Приводом для замислення також є раптовий початок жорстокого поводження з домашними тваринами.

Також діти тяжко сприймають розлучення батьків. І тоді фахівці також приходять на допомогу зі своїми порадами. Адже у них є величезний досвід роботи, навіть і у складних випадках.

Як відбувається отримання допомоги

Схема взаємодії з психологом виглядає наступним чином. Усе починається з консультації на яку бажано записатися заздалегідь. І також не завадить попередньо провести розмову з дитиною і підготувати її до спілкування з професіоналом. Адже якщо мова йде наприклад про підлітків, то у багатьох є упереджене ставлення до такого типу допомоги.

Готуючись до консультації також доцільно окреслити перелік питань, які планується задати фахівцю. Так розмова буде більш продуктивною.

Тривалість сеансу у кожному випадку визначається в індивідуальному порядку. Мають значення вік дитини, характер наявних проблем та ступень їх складності. Наступним кроком стане окреслення комплексу вправ та інших прийомів для роботи та вдосконалення. У деяких випадків можливо підключити до роботи фахівців іншого профілю. І це принесе лише додаткову користь.

На сайті є детальна інформація про кожного з професіоналів, які мають величезний досвід роботи з дітьми різного віку. Також вказується і актуальна вартість кожного сеансу. Записатися на прийом можна за телефоном лише вказавши своє ім’я. Під час спілкування гарантується збереження анонімності та конфіденційності.