Якщо не зробив фотографію в якомусь модному місті, то, за логікою любителів соцмереж, ти взагалі не бачив місто. І якщо ви в Одесі вперше, то про такі місця потрібно обов'язково знати. Про найновіші та наймодніші — читайте в огляді. Говоримо заздалегідь: Дюка та Дерибасівської у нашому огляді не буде!

Зелений театр

Арендаторы Зеленого театра в Одессе выкупили его за 3 миллиона долларов |  Экономическая правда

Напевно, ви не раз зустрічали в Instagram ці пафосні хештеги «ЯвЗленом». та захоплені відгуки про театр у парку Шевченка. Вже кілька років робити фотографії у цьому літньому театрі не виходить із моди. Особливо красиві фотографії виходять на лежаках або ввечері, коли вмикають гірлянди. Втім, будь-яке фото у Зеленому театрі вже говорить про те, що ви не просто відпочиваєте, а робите це культурно. Лайки забезпечені.

Де: парк Шевченка

Мурали та графіті

В Одессе появился гигантский портрет Веры Холодной (ФОТО) | Одеський Кур'єр

Цього року туристам точно не доведеться шукати місця для селфі. Адже у нас з'явилося понад десяток чудових муралів, які можуть допомогти зробити ваш профіль яскравішим.

Також варто звернути увагу на менш відомі графіті, які може бути і не виглядають так красиво, зате змушують подумати. Це зробить профіль небанальним та концептуальним.

Арт-об'єкти на Фонтані

На пляже 16-й станции Фонтана появился новый памятник мечтателю - Одесса  Vgorode.ua

Йдеться про серце, равликів та одеського мрійника. Всі ці визначні пам'ятки для Одеси досить нові та не всім встигли набриднути. До того ж всі вони знаходяться біля моря, де кадри завжди виходять досить хорошими. А чи не фотографія моря є доказом того, що ви перебуваєте в Одесі? І тут залишається лише проявити фантазію.

Де: Мрійник на 16-й станції, 11 станція Фонтану

Продовження цього корисного і цікавого переліку можна знайти завдяки сайту Моя Одеса. Ви дізнаєтесь, куде ще обов'язково потрібно завітати, щоб підготувати повноцінний фото-звіт для соцмереж про відвідини Одеси.